Czy intensywne stosunki mogą mieć wpływ na rozciąganie warg sromowych?

Witam, Mam 20 lat, współżyje od pół roku, lubimy bardzo inetnsywne stosunki, częstotliwość również jest duża, mój partner nie ma zbyt dużego penisa(ok13 cm w wzwodzie ok 3 cm srednicy), jednak mam wrazenie ze moje narzady niekorzystnie zmieniają się, nie mam pewnosci gdyz zmiana nie jest az tak wyrazna.w zwiazku z tym zastanawiam się czy intensywne stosunki mogą mieć wpływ na rozciąganie warg sromowych i ogólnie neagtywne zmiany w wyglądzie warg sromowych i całej waginy ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Z biegiem czasu i ilości odbytych stosunków wygląd narządów płciowych​ może ulec zmianie.
Pozdrawiam