Czy iść do lekarza z oparzeniem palca?

Witam mam poparzony palec już dwa tygodnie od bardzo gorącego mleka jest to drugi stopień palec strasznie boli pęcherz jest przebity przez przypadek rana jest koloru czerwono żółta .Nie wiem czy powinnam iść do lekarza prowz o poradę bo nie daje rqdy

Dzień dobry, jak najbardziej wskazane jest aby skonsultować sie u lekarza poz lub u dermatologa, po obejrzeniu stanu rany lekarz zleci odpowiednie leczenie.