Czy istnieją skutki braku owulacji w danym miesiącu?

Witam ,mam pytanie DO GINEKOLOGA. Czy istnieją skutki braku owulacji w danym miesiącu ?nie doszło u mnie do owulacji i po tym okresie zaczęły mnie kłuć jajniki i pobolewac brzuch.( Ponad tydzień przed okresem. )Nie tak bardzo jak podczas okresu tylko delikatnie i co jakiś czas. Czy tak może się stać ? W przypadku braku owulacji ? Proszę o odpowiedz .

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa