Czy istnieją sposoby, by usunąć blizny z twarzy dziecka?

Witam. Moją 5 letnia córeczkę pogryzł pies. Zostały blizny na twarzy pod oczkiem i noskiem. Nie zdecyduje się na laser, gdyż wiem jak to jest bolesne. Obecnie stosuje maść, czy są jakieś inne metody sposoby, które można stosować u małego dziecka i są mniej bolesne.

Najlepiej będzie jak uda się Pani do lekarza medycyny etstetycznej na konsultację. Bliznę należy obejrzeć by móc powiedzieć co można i jak z nią zrobić. Z dziećmi praca nie jest łatwa, gdyż zabiegi dla nich są bolesne. Ale to jest bardzo indywidualne u każdej osoby. Pozdrawiam