Czy istnieją tabletki na powiększenie i wypełnienie biustu?

Witam, chciałam zapytać, czy jednak jest możliwość takich tabletek, które powiększą biust, a nawet choć trochę wypełnią i po przestaniu brania tabletek (np. po roku), aby zostało coś z tego powiększenia

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, takie tabletki nie istnieją. Powiększenie biustu możliwe jest tylko chirurgicznie.

Działanie tabletek antykoncepcyjnych jest różne u różnych pacjentek. Nie ma preparatu który sprostałby Pani oczekiwaniom, a skutek i tak nie byłby długotrwały. Proponuję raczej wizytę u chirurga plastyka.