Czy istnieje jakaś maść mogąca załagodzić czerwony nos?

Dzień dobry. Mam wiecznie czerwony nos, efekt potęguje się nawet z nieznacznym spadkiem temperatury. Być może przyczyną jest wyciskanie pryszczy w młodości. Do tej pory (wiek 30 lat) często na nosie pojawiają się pryszcze, unikam ich wyciskania. Dodatkowo między płatkami nosa a polikami w zagłębieniu jest sporo małych, białych, bardzo łatwo dających się wycisnąć pryszczy które szybko się odnawiają. Czy istnieje jakaś maść mogąca załagodzić czerwony nos? Nie pije alkoholu, prowadzę zdrowy tryb ż.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.

Proszę skonsultować się u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Naczynka na nosie można pozamykać. Po konsultacji lekarz zleci odpowiednei zabiegi