Czy istnieje jednak możliwość, że doszło do zapłodnienia?

Dzieńdobry otóż mam sytuację taką że ja i moja dziewczyna ocieraliśmy się o siebie w bieliznie i doszło do wytrysku miałem na sobie luzne majtki a ona zwykłe czy jest jakas możliwośc że moje nasienie przebyło przez moją parę majtek jej i doszło do zapłodnienia? od kiedy doszlo do wytrysku byla bardzo krotko na mnie z kilkanascie sekund potem zeszla oraz chwile moze 2 min poszla zmienic bielizne gdyz miala ją cała mokrą (z podniecenia nie z mojego nasienia) chcialbym zaznaczyc ze ma duze cisnienie i chorobe tarczycy oraz oboje palimy od dluzszego czasu dosc regularnie.podobno byly duze problemy z poczeciem mnie,nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Aby doszło do zapłodnienia, świeża ejakulat lub preejakulat muszą znaleźć się w pochwie lub jej okolicy. Plemniki,które są na dłoniach, ubraniu nie są w stanie przeżyć i bardzo szybko obumierają.

Również plemniki "nie potrafią" przenikać przez tkaninę.

Proszę pomyśleć o antykoncepcji,która zapewni Państwu komfort,w trakcie zbliżeń.

Zapraszam do artykułu:

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/antykoncepcja-hormonalna-przeciwwskazania%3famp=1