Czy istnieje możliwość zarażenia się hiv po stosunku z prostytutką bez zabezpieczenia?

Witam czy istnieje możliwośc zarażenia się hiv po stosunku z prostytutką bez zabezpieczenia. I czy po 2 dniach Mogę odczuwać jakieś dolegliwość. Czuje ból gardła i ból mięśni w nogach

Zakażenie przede wszystkim przenosi sie droga seksualna. Oczywiście, ze w tym przypadku istnieje ryzyko. Jednakże zgłaszane objawy nie są od HIV. Za szybko. Moze coś innego, bakteryjne zapalenie cewki, ....? owe Panie mogą mieć całą " tablicę Mendelejewa".