Kontakt seksualny z prostytutką a możliwość zarażenia

Witam Miałem kontakt seksualny z prostytutką 3 dni temu. Oralny bez zabezpieczenia (ja bierny) i bez wytrysku , sex waginalny i wytrysk w prezerwatywie. Czy powinienem zrobić badania, nie mam żadnych objawów poza parciem na oddawanie moczu, ale takie odczucia miewałem po sexie ze stałą i zdrową partnerką. Czy to może być jakieś "przesilenie" prącia-miałem przerwę od sexu ponad 2 lata. Czy mogłem zarazić się czymś podczas zdejmowania prezerwatywy i dotknięcia nią penisa ?

Przede wszystkim sam fakt seksu oralnego bez zabezpieczenia stanowi potencjalne ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową, włącznie z kiłą, wirusowym zapaleniem wątroby i HIV. Sugeruję, żeby udał się Pan do dermatologa, który zleci odpowiednie badania. Dopiero po zrobieniu badań będzie można mieć pewność.