Czy istnieje ryzyko ciąży po chwilowym, pierwszym stosunku?

Witam, niedawno odbyłam swój pierwszy stosunek, był on dzień po zakończeniu okresu, w dni niepłodne. Pierwsze minuty stosunku odbyły się bez zabezpieczenia, parę chwil po przebiciu błony została nałożona prezerwatywa na członka, partner nawet nie osiągnął orgazmu, czy istnieje realne ryzyko ciąży przez te kilka początkowych minut?

Ryzyko zajścia w ciążę w opisanej sytuacji jest znikome, jednak w preejakulacie również znajdują się plemniki. Proponuję udać się do ginekologa i omówić z nim dostępne metody antykoncepcji i wybrać optymalną dla Pani.