Czy istnieje taka możliwość, żebym mogła zajść w ciążę mimo moich chorób?

Witam serdecznie mam na imię Anna mam 34 lat , potrzebuję pomocy i szczerej i fachowej odpowiedzi otóż w 2008 roku z powodu dysplazji szyjki macicy 4 stopnia zostałam poddana Konizacji części szyjki macicy lecz to nie pomogło i lekarze musieli mi ją amputować. Obecnie od 2016 roku choruje na polymyositis czyli zapalenie wielomięśniowe. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje taka możliwość że mogłabym zajść w ciążę, z mężem staramy się już 2 lata i nic. Chciałbym również dodać że mam już 3 dzieci dwójkę urodziłam jeszcze przed pierwszą chorobą a z najmłodszym zaszła w ciążę podczas pierwszej choroby kilka miesięcy po Konizacji. Najgorsze jest to że co lekarz to inne słowa. Bardzo proszę o pomoc już nie wiem co mam robić.

Ze swojej strony napiszę, że musi Pani podjąć temat z lekarzem ginekologiem leczącym zaburzenia płodności, stricte tym się zajmującym oraz najlepiej skonsultować się z reumatologiem prowadzącym pacjentki w ciąży.