Czy to dlatego nie mogę zajść w ciążę?

Witam 3 lata temu miałam konizacje szyjki macicy i podejrzenie raka co po operacji jednak okazało się że jednak raka nie było. Po operacji nie dostałam miesiączki i po wizycie okazało się że krew zatrzymała się w macicy bo kanał był za wąski było czyszczenie i poszerzanie kanału. Teraz 3 lata po operacji krew dalej zbiera się w macicy z tym, że dostaję krwawienie mniej więcej o czasie tylko są to tak zwane krwotoki bardzo obfite jeśli już do takiego dojdzie to krwawie przez cały miesiąc. Czy to może być powodem tego że nie mogę zajść w ciążę chociaż się stramy i czemu tak się dzieje czy przez to że konizacja byla źle wykonana

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ginekologa, najlepiej zajmującego się wspomaganiem rozrodu.