Czy jest możliwe w moim przypadku naturalne zajście w ciążę?

Witam serdecznie. Mam 33 lata. W 2002 roku mialam cyste i laparoskopie. Pozniej cos nie tak z szyjka macicy, podejrzenie dysplazji, zabieg. W 2011 operacja ropniaki obustronne jajnikow. Bardzo chciałabym zostać mamą , jednak musze brać leki, które zapobiegają torbielom. Ostatnio torbiele byly na 7 cm na obu jajnikach. Czy jest możliwe w moim przypadku naturalne zajscie w ciaze? Mieszkam 350 km od Warszawy, lecz jestem gotowa przyjechac na konsultacje, badania i leczenie. prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu.