Czy przez te choroby nie mogę zajść w ciążę?

Witam. Mam 34 lata od 7 lat staram się z mężem o dziecko ,niestety bezskutecznie. Miałam robione wszystkie badania tzn. narząd rodny prawidłowej budowy bez żadnych mięśniaków ,torbieli..Owocach prawidłowa chociaż nie każdego miesiąca pęka pęcherzyk ..Poza tym choruje na RZS i mam guzek na tarczycy czy może przez te choroby nie mogę zajść w ciążę ? Mąż robił badania i jest ok

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie leki na Rzs Pani przyjmuje? Proponuje udac sie do lekarza ginekologa zajmującego sie wspomaganiem rozrodu.