Jakie wskazówki pomogą zaplanować ciążę?

Szanowni Państwo, od kilku lat staramy się z mężem o dzidziusia, mieliśmy robione różne badania, mąż też byliśmy u różnych soecjalistów i wszyscy mówią, że jest ok, a ciąży jak nie ma tak nie ma. Może o czymś nie wiemy? może są jakieś specjalistyczne badania, może jakieś nieoczywiste sposby, mam tyło zgięcie macicy, może trzeba dobrać jakąś odpowiednią pozycję, zdrowo się odżywiamy, sypiamy dobrze, unikamy stresu, a tu nic. Proszę o pomoc lub o wskazówki . Był też monitoring cyklu, jajeczko pęka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu . Być może jest czynnik który uniemożliwia dotarcie plemników do komórki jajowej