Czy przy takich lekach da się zajść w ciążę?

Witam,mam pytanie staramy sie z mężem o dziecko ale zazywa on leki na nadciśnienie i nie mogę zajść w ciążę. Czy to możliwe wogóle żeby przy takich lekach zajść w ciąże? Zazywa on axtil i diuresin. Czy jest możliwość zmiany lekow.? Jeśli tak to na jakie poniewaz lekarz pierwszego kontaktu nie bardzo wie co ma zrobić w takiej sytuacji. Do jakiego lekarza pójść w takim razie? Obawiam się również czy wogóle są takie leki Czy wplywa to również na zdrowie dziecka? Z góry bardzo dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyzsze leki nie powinny wpływać na jakoś nasienia . Proponuje zgłosić się do lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu