Czy po dwóch ciążach pozamacicznych i usunięciu jajnika zajdę w ciążę?

Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych wycieli mi jeden jajnik czy kiedy kolwiek zajdę w ciąży czy urodze dziecko ,, ciagle sie staram o dziecko i nic nie wychodzi ,gdzie iść o pomoc

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Ciągle zachowana jest funkcja drugiego jajnika, co nie przekreśla starań o ciążę. Warto udać się do specjalisty zajmującego się wspomaganiem rozrodu w Pani przypadku.