Czy istnieje takie coś, jak uzupełnienie włosów?

Umówiłem się do dermatologa z wypadajacymi włosami wręcz dużo ich wypada i robi mi się z jednej strony nawet zakola no i zapłaciłem prywatnie 100 zł za to ze powiedział mi ze albo od stresu albo od czegoś innego chciałbym się dowiedzieć co jest . Bo ja jestem człowiekiem który martwi się o zdrowie a głową to widoczne miejsce wiec nie h ce być łysy proszę powiedzieć czy istnieje takie coś jak uzupełnienie włosów i ile kosztuje w szczecinie np. Czy jak nie czy są peruki meskie które wyglądają jak prawdziwe i w jakiej cenie

Lek. Michał Lenard

Łysienie jest cechą osobniczo zmienną, u jednych następuje w młody wieku, u innych później, a u niektórych prawie wcale. Istnieje metoda przeszczepiania włosów stosowana w przypadku łysienia. W celu poznania szczegółów zabiegu oraz jego ceny powinien Pan skontaktować się z lekarzem pracującym w klinice estetycznej. Pozdrawiam!