Co mogę zrobić by pozbyć się zakoli?

Witam. Mam 19 lat i posiadam zakola styłu głowy na dole po bokach i z przodu również po bokach (prawa i lewa strona grzywki). Nikt z mojej rodziny nie łysieje, ani nie posiada zakola. W czym problem ? Co mogę zrobić by pozbyć się zakoli ?

Lek. Michał Lenard

Łysienie najczęściej jest cechą osobniczo zmienną. Może Pan zastosować dostępne w aptekach szampony, lub inne preparaty stosowane na łysienie u mężczyzn. Pozdrawiam!