Czy izba przyjęć przyjmie kobietę w ciąży z cholestazą?

Witam.W 18 tyg. ciąży lekarze stwierdzili cholestaze.Teraz jestem w 29 tc i mam juz dosyć, nie spie od 3 dni. Zostały mi przepisane leki, ursofalk i esentiale forte. Przez pewien czas miałam spokoj ze świądem, ale od okolo dwoch tygodni znowu sie zaczelo.Wyniki badan sa w normie oprocz GGTP ktore wynosi 150 przy normie 8-70.Jestem rownież zakazona wirusem HCV. Mam pytanie, czy jest mozliwe aby leki przestaly dzialac i czy jak pojade na izbe przyjec to mnie przyjma? Prosze o szybka odpowiedz :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa prowadzącego ciąże lub izby Przyjęć szpitala ginekologicznego