Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Izotek miał wpływ na miesiączkę?

Witam, biorę od 9 miesięcy izotek z powodu dużych problemów z cera. Około 6 miesiąca terapii zaczęłam mieć bardzo silne miesiączki, aż do teraz- wymioty, mocne bule brzucha. Czy mógł to spowodować izotek? Od dwóch miesięcy już go nie biorę-czy mogę przestać mieć tak silne miesiączki? Czy jest to spowodowane okresem dojrzewania(16 lat). Zastanawiam się czy pójść do ginekologa po tabletki hormonalne- czy może mi się pogorszyć stan cery przez takie tabletki i mogę wrócić do stanu przed izotekiem
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Kampania społeczna "Bez opryszczki"

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy