Czy ja mogę chorować na nerwicę?

Witam mam lat 22/ Jestem kobietą... Podejrzewam u Siebie nerwice bo inne choroby muszę wykluczyć bo miałam robione wszystkie badania, krew, mocz, kał, USG... Ale badania wychodzą bardzo dobrze... Męczę się z tym od kwietnia tego roku, schudłam ponad 10kg w 2 tygodnie... Czuje ucisk w gardle aż mi nie dobrze, ręce mi się trzesa, zawsze, nie tylko w stresujacych sytuacjach... Było jakiś czas w miarę dobrze... Teraz znowu się pogorszyło byłam u lekarza rodzinnego i w stwierdził że to na tle nerwowym przepisał mi takie tabletki jak CITAL.. Czytałam o tym trochę, depresanty... Ja nie mam leków, nie chce się zabijać... Po prostu w stresujacych chwilach czuje się gorzej... Już nie jestem pewna od czego... Wzięłam tą tabletkę pierwszy raz na noc po 23, o godzinie 2 zaczęło mi być bardzo niedobrze, spać nie mogłam i kręciło mi się w głowie... Pomocy co ja mam robić

Witam Panią,
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe,
że Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne.
Możliwe, że ich źródłem są przeżywane emocje,
stres lub przykre doświadczenia z przeszłości.
Czy to nerwica? Bardzo możliwe.
Opisane przez Panią objawy mogą sugerować zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Nie można jednak tego zaniedbać, gdyż objawy
będą się nasilać.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani złego samopoczucia
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać spokój, równowagę
wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl