Dlaczego mam kłucia w klatce piersiowej mając 39 lat?

Witam serdecznie zmagam się z bólem w klatce piersiowej ból dziwny trochę klujacy trochę w formie laskotania głęboko w gardle Przeswietlenie rtg nic nie wykazało dodatkowo wykonane ekg także ok. Czym to może być spowodowane? Ból odczuwam podczas ruchu i odpoczynku. Podczas snu bez problemów. Dodam ze lekarz przepisał mydocalm i biofenac Czy to objawy nerwicy?

Witam Pana

Tak. Opisane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe.

Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas

osobistej konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym

sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pana życia.

Ludzie cierpiący na zaburzenia nerwicowe często doświadczają

różnych nieprzyjemnych objawów somatycznych wywołanych

rozchwianiem równowagi układu wegetatywnego,

które jeszcze bardziej potęgują lęk.

Aby skutecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe i ich uciążliwe

konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu

i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.

Dlatego zachęcam Pana do skorzystania z odpowiedniej psychoterapii.

Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami

jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych oraz ich konsekwencjami.

Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/