Dlaczego mam kłucia w klatce piersiowej mając 39 lat?
Witam serdecznie zmagam się z bólem w klatce piersiowej ból dziwny trochę klujacy trochę w formie laskotania głęboko w gardle Przeswietlenie rtg nic nie wykazało dodatkowo wykonane ekg także ok. Czym to może być spowodowane? Ból odczuwam podczas ruchu i odpoczynku. Podczas snu bez problemów. Dodam ze lekarz przepisał mydocalm i biofenac Czy to objawy nerwicy?

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Witam Pana
Tak. Opisane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym
sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pana życia.
Ludzie cierpiący na zaburzenia nerwicowe często doświadczają
różnych nieprzyjemnych objawów somatycznych wywołanych
rozchwianiem równowagi układu wegetatywnego,
które jeszcze bardziej potęgują lęk.
Aby skutecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe i ich uciążliwe
konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Pana do skorzystania z odpowiedniej psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
https://psycholog24online.pl/