Czy ja mogę mieć chłoniaka?

Witam mam pewien problem i zwracam się do państwa. Otóż boję się że mam chłoniaka.Mam powiększony węzeł nadobojczykowy i pod pachami. Byłem na USG sutka bo mam ginekomastię i w węzłach pod pachami chirurg nie widział nic złego. Morfologia i CRP idealne. Byłem u pani onkolog jest w 100% pewna że nic mi nie dolega. Mam bóle po alkoholu i w klatce piersiowej. Pani uważa że to problem w psychice ale objawy których już od dawna nie czytam i nie wiedziałem że to mogą być objawy swoje a lekarze swoje.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jeszcze coś Pana niepokoi to proponuje udac się do hematologa aby ocenił charakter powiększonych węzłów chłonnych