Co oznacza powiększenie się węzłów chłonnych po pachą u osoby z dobrymi wynikami morfologi krwi?

Witam mam pytanie. Otóż niepokoił mnie mój sutek od dawna i powiększyły mi się węzły chłonne pod pachą oraz nad obojczykiem więc lekarka odesłała mnie na USG. Pan chirurg od chorób piersi sprawdził sutka i węzły pod pacha powiedział że nie mam czym się martwić dorastanie i może mnie tylko na badanie krwi odesłać. Miałem wykonaną morfologię z CRP i wszystkie wyniki idealne. nie wiem co mi może być. Węzeł nad obojczykiem jest ruchomy i miękki. Naczytałem się o rakach i mam zaburzenia wzroku

Takie powiększone węzły chłonne mogą mieć lakoniczną przyczynę związaną odczynowo np. z mikrourazami powstałymi w czasie golenia dołów pachowych. Nic niepokojącego. To naturalny stan w takich przypadkach.