Czy jak odstawię tabletki to miesiączka będzie?

Witam spoznial mi sie okres poszlam wiec do ginekologa i dala mi dupahson na wywolanie miesiaczki . 5 dni juz bore 2 razy dziennie przez 10 dni . Czy jak odstawie tabletki to miesiaczka bedzie czy raczej isc jeszcze raz do ginekologa ? Czy miesiaczka bedzie po odstawieniu tego leku ? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Krwawienie powinno pojawić się po odstawieniu leku po 10 dniach jego stosowania. Jeżeli tak się nie stanie, konieczna będzie wizyta u ginekologa. Pozdrawiam!