Czy jasna zmiana w RTG w okolicy prawej strony kręgosłupa może oznaczać nowotwór trzustki?
czy jasna zmiana w RTG w okolicy prawej strony kręgosłupa na wysokości nerek (mniej więcej) to może być nowotwór trzustki?

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Mit samonaświetlania jako przyczyny nowotworów
Witam serdecznie,
Proszę skonsultować się w tej sprawie z lekarzem zlecającym badanie lub lekarze rodzinnym.
Pozdrawiam.