Widoczny w RTG kamień w prawej nerce

witam, serdecznie ostatnio miałem robione prześwietlenie kręgosłupa . Na przeswietleniu widac kamien w prawej nerce oprócz tego bardzo mnie boli u dołu kręgosłupa po mojej prawej stronie podejrzewam ze wypadł mi dysk proszę o porade co moge z tym zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić skąd ból pochodzi bardziej od nerek czy kręgosłupa. Konieczne jest badanie lekarskie.