Interpretacja zdjęcia RTG kręgosłupa szyjnego
Witam serdecznie, potrzebowałbym pomocy przy konsultacji zdjęcia rtg kręgosłupa szyjnego które brzmi: Na zdjęciach rtg odcinka szyjnego kręgosłupa widoczne jest spłycenie fizjologicznej lordozy. Szpary międzykręgowe prawidłowej wysokości. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach unko-werbalnych. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi, od razu zaznaczyłbym, że konsultacja z lekarzem chwilowo utrudniona. Jeżeli jest coś nie tak, to czy da radę jakoś nieco "naprawić" to samemu. Dziękuje.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania RTG uwidocznił zmiany zwyrodnieniowe. Proszę skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie.
Pozdrawiam.