Wynik RTG kręgosłupa szyjnego 49-latki
otrzymałam wynik Rtg kręgosłupa szyjnego i oto opis wyniku-wykazują spłaszczenie fizjologicznej lordozy z następowymi zmianami zwyrodnieniowymi na krawędziach trzonów i w wstawach unkowertebralnych. obniżenie wysokości szpary międzykręgowej na poziomie C5/C6

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe i być może dyskopatyczne w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Z otrzymanym wynikiem badania powinna Pani udać się do specjalisty. Lekarz zadecyduje o odpowiednim leczeniu. Najprawdopodobniej będzie to leczenie zachowawcze. Pozdrawiam