Zwężenie krążków międzykręgowych w badaniu RTG kręgosłupa
Mam silne zawroty głowy przy zmianie pozycji ciała z poziomu do pionu i odwrotnie,badanie rtg wykazało:zwężenie krążków międzykręgowych c 5-7,osteofity na krawędziach ,zmiany zwyrodnieniowe w stawach luschiki c 4-7 i zniesienie lordozy. Co to oznacza dla mnie , czy rehabilitacja może pomóc,bardzo proszę o poradę
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Z otrzymanym wynikiem badania powinna Pani udać się do specjalisty. Lekarz zadecyduje o odpowiednim leczeniu. Najprawdopodobniej będzie to leczenie zachowawcze.