Interpretacja wyniku zdjęcia RTG kręgosłupa szyjnego

Czy można by zinterpretować wynik zdjęcia RTG kręgosłupa szyjnego (+czynnościowe)? Lordoza kręgosłupa spłycona. Wysokości trzonów i szerokości przestrzeni międzykręgowych zachowane. Wprzodo i tyłopochyleniu schodkowanie na poziomie C3/C4 - cechy rozlużnienia aparatu więzadłowego. Przodo i tyłopochylenie zachowane. Dziękuję bardzo za pomoc.

Renata GrzechociĹska

Wynik badania nie wskazuje na istotne odchylenia od normy. Jeśli występują dolegliwości bólowe, proponuję udać się do lekarza rehabilitacji.