Interpretacja wyniku zdjęcia RTG kręgosłupa szyjnego
Czy można by zinterpretować wynik zdjęcia RTG kręgosłupa szyjnego (+czynnościowe)? Lordoza kręgosłupa spłycona. Wysokości trzonów i szerokości przestrzeni międzykręgowych zachowane. Wprzodo i tyłopochyleniu schodkowanie na poziomie C3/C4 - cechy rozlużnienia aparatu więzadłowego. Przodo i tyłopochylenie zachowane. Dziękuję bardzo za pomoc.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wynik badania nie wskazuje na istotne odchylenia od normy. Jeśli występują dolegliwości bólowe, proponuję udać się do lekarza rehabilitacji.