Prośba o wyjaśnienie opisu RTG kręgosłupa szyjnego dla 22-latki
Witam. Jestem kobietą, lat 22, Proszę o wyjaśnienie mi opisu RTG kręgosłupa szyjnego: "Schodkowe ustawienie trzonów na wysokości C3-4, C4-5 Cechy uszkodzenia aparatu więzadłowego. Po za tym, trzony i przestrzenie m-k odpowiednie." Dodam, że od jakiegoś czasu cierpię na dolegliwości bólowe szyi i głowy - te objawy były wskazaniem do wykonania prześwietlenia.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.