Interpretacja badania kręgosłupa szyjnego

Proszę o interpretację badania kręgosłupa szyjneg Lordoza szyjna zniesiona,kyfoza c3-6 stan po operacji,proteza tarczy c5-c6,szerokie strefy przekostnień trzonów,wymiar strzałkowy pośrodkowy kanału kręgowego 10mm, niewielkie1,5-1,8mm i głębsze po lewej stronie uwypuklenie tarczy c3-4 oraz c4-c5,skośne i głębsze po lewej stronie uwypuklenie tarczy(?)c5-6 kryte szerokimi lewostronnymo osteofitami,gł.zmian2-2,5mm zniesiona przestrzeń podpajęcza,zaznaczone modelowanie brzusznej powierzchni rdzenia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.