Prośba o interpretację wyniku badania TK

Bardzo posze o interpretacje wyniku badania TK ODC.C Lordoza szyjna zniesiona,kyfozac3-6,stan po operacji c5-6 proteza tarczy,stabilizator,szerkie strefy przekostnien trzonow,wymiar strzalkowy posrodkowy ok10mm,niewielkie1,6-1,8 i glebsze po lewej stronie uwypuklenie tarczy c3-4 oraz c4-c5 , skosne i glebsze po lewej stronie uwypuklenie tarczy(?)c5-6 kryte szerokimi lewostronnymi osteofitami,glebokosc ok 2-2.5mm,zniesiona przednia przesten podpajecza,zaznaczone modelowanie brzusznej powierzchni

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku zmiany mają charakter zwyrodnieniowo-wytwórczy. Wynik, w oparciu o szczegółowe dane kliniczne, powinien ocenić specjalista, który zlecił wykonanie badania.