Czy jednorazowe badanie poziomu FSH daje 100% pewność o niepłodności?

Witam!Mam pytanie. Czy jednorazowe badanie poziomu FSH daje 100% pewność o niepłodności??? Czy trzeba robić kilka razy to badanie żeby mieć pewność czy wystarczy tylko raz????Moja ginekolog jest bardzo nieuprzejma w tym temacie:( Z góry dziekuje i pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wysoki poziom FSH powinien świadczyć o okresie pomenopauzalnym. Zalecam pomimo wszystko konsultacje z ginekologiem. Pozdrawiam