Czy jelito drażliwe może być przyczyną trudności z zajściem w ciąże?

Czy jelito drazliwe ( postac biegunkowa) moze byc przyczyba trudnosci z, zajsciem w ciaze.dodam ze teraz jedyne wyjscie dla mnie to inseminacja

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko to ocenić bez względu do badań i znajomości calej historii choroby, ale ta choroba raczej nie powinna mieć wpływu na płodność, bardziej inne choroby zapalne jelit.W razie wątpliwości sugeruję zapytać o wszystko swojego ginekologa.
Pozdrawiam