Czy jest dostępny zamiennik leku Vessel?

Witam. W sobote doznałam złamania nasady dalszej kości promieniowej w nadgarstku. Lekarz z SOR z Grudziądza zapisał mi na receptę lek przeciwzakrzepowy Vessel due w kapsułkach. Problem tylko w tym ze nigdzie tego nie mogę dostać tego leku. Czy jest może jakiś zamiennik ogólnodostępny w aptekach ale bez recepty? Bo wizytę dopiero w poradni ortopedycznej mam 1 lutego br. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można odpowiednio zmodyfikować leczenie