Jak interpretować taki opis TK?

Prośba o szerszą interpretację opisu TK. Badanie dotyczyło złamania kości łódeczkowatej. W opisie dodatkowo pojawił się fragment: "Cechy plamistego zaniku kostnego znacznego stopnia w zakresie kości szeregu bliższego i dalszego kk. nadgarstka" Jak interpretować taki opis i czy to coś poważnego wymagającego konsultacji z innymi specjalistami? Z góry dziękuję za odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 2 miesiące temu

" Pan lat 32 ?? młody na osteoporozę, moze przebyte urazy ?? ciężka praca fizyczna ?....

OPIS " interpretację opisu TK. Badanie dotyczyło złamania kości łódeczkowatej. W opisie dodatkowo pojawił się fragment: "Cechy plamistego zaniku kostnego znacznego stopnia w zakresie kości szeregu bliższego i dalszego kk. nadgarstka"

PO pełnej konsultacji ORTOPEDY / ? NEUROLOGA / ; po zbadaniu mozna interpretować opis TK / trzeba obejrzeć TK /

WAŻNA KONSULTACJA< OBJAWY: Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc

Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog