Czy jest możliwa ciąża przy stosowaniu Lutenylu?

Proszę o poradę. Ze względu na podwyzszona prolaktyna lekarz przepisał mi bromergon, dodatkowo też lutenyl, który stosowalam przez 10dni. Lekarz twierdził że lutenyl zablokuje mi owulacja. Kilka dni temu wykonałam test ciążowy którego wynik był pozytywny. Dawkę bromergon zmniejszono mi do pół tabletki dziennie na noc, gdyż wynik jej spadł poniżej normy i spadł poniżej 1. Czy jest możliwa ciaza przy stosowaniu lutenyl u i czy mogla zagrazic dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa po usg będzie można coś więcej powiedzieć