Czy jest możliwe leczenie tego za pomocą aparatu?

Laryngolog stwierdził u mojego 6-letniego syna progenię. Czy jest możliwe leczenie tego za pomocą aparatu dziecka w tym wieku? \zależy mi,aby uniknąć operacji..jednak zdania ortodontów są podzielone..

Nie znam sprawy, nie znam stopnia tej progenii, nie znam przyczyn tej progenii. Zdania lekarzy nie mogą być podzielone. Uczymy się z tych samych podręczników. Słuchamy tych samych Profesorów. W naszym zawodzie nie może być samowolki i prywatnego widzi mi się! Po 11 tym roku życia dziecka, leczenie ortodontyczne, leczenie aparatami nie podlega już refundacji.....może tu jest pies pogrzebany? Leczenie progenii należy rozpocząć jak najwcześniej,j póki kości żuchwy są jeszcze miękkie i poddadzą się modelowaniu. Należy też wyjaśnić przyczyny tej progenii. Uwarunkowania genetyczne-progenia rodzinna? Oddychanie ustami-niedrożny nos, skrzywienie przegrody nosa, przerost migdałka trzeciego? Przejedźcie po prosu do mnie, to Wam wszystko wyjaśnię.