Czy jest możliwe że kamień w nerce nie został rozbity metodą URLS?

Czy jest możliwe że kamień w nerce został nie rozbity metodą URLS w styczniu miałam zabieg ,teraz zrobiłam sobie usg i w dalszym ciągu mam kamyk tej samej wielkosci tj 5mm

Raczej powstał nowy kamień (jest bardzo mały) lub powiększył się na podłożu drobnych resztek kamienia po rozbiciu poprzedniego.