Czy jest możliwe, żeby ginekolog pomylił wczesną ciążę z mięśniakiem?

Witam, mam takie pytanie, czy jest możliwe żeby ginekolog pomylił wczesną ciążę z mięśniakiem? Mam cykle po 33dni i prowadzę dzienniczek. Zapisuję w nim plamienia temp itp. Moja standardowa temperatura ciała to 36,2stopnie, owulację mialam 14/01. Wczoraj poszłam do ginekologa (3tygodnie po ostatniej wizycie na której było wszystko czyste i ok), wczoraj ginekolog oznajmił mi że mam mięśniaka zlokalizowanego na ściance macicy. Czy to możliwe żeby ginekolog pomylił mięśniaka z wczesną ciążą?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej maloprawdopodobne Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie