Czy ginekolog wypisze zwolnienie w tak wczesnej ciąży?

Witam.W sierpniu poroniłam ciąże w 6 tyg.Lekarz jest na etapie rozpoznawania u mnie PCOS. Dzisiaj mam wizytę,podwyższony testosteron . Wczoraj okazało się , że jestem w ciąży,testy wyszły pozytywne. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 13.10. 2017. Dzisiaj rano poszłam zrobić badanie beta hcg. Mam bardzo ciężką ,fizyczną pracę, w magazynie z częściami somochodowymi. Czy ginekolog na podstawie tego , ze poroniłam oraz wyniku badań hcg wypisze mi zwolnienie w tak wczesnej ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że możliwe jest znalezienie przesłanek do zwolnienia lekarskiego.