Czy jest możliwość wyprostowania krzywych zębów bez noszenia aparatu?

Witam. Chcialbym zapytac czy jest mozliwosc wyprostowania bardzo krzywych zebow bez noszenia aparatu . Bardzo zalezy mi na czasie. Mam bardzo wystajace trojki. Wygladaja jak zeby u wampira. To strasznie krepuje.

Witam!
Niestety,nie ma takiej możliwości! Wada Pani uzębienia jest prawdopodobnie efektem stłoczenia zębów,czego można było uniknąć usuwając pewne zęby mleczne bądź stałe ok. 10 lat temu... Teraz bez aparatu raczej się nie obędzie...
Pozdrawiam.