Czy jest możliwość zajścia w ciążę podczas seksu 2 dni po miesiączce?

Witam,
ostatnio między mną a moim chłopakiem narastało napięcie w łóżku. Chcieliśmy je jakoś zredukować a na sex nie jestem jeszcze gotowa. Więc leżąc w łóżku zaczął ocierać swoim penisem o moją pochwę i przez przypadek leciutko wszedł we mnie (nawet nie cała główka) a miał na penisie płyn preejakulacyjny.

Witam,
ostatnio między mną a moim chłopakiem narastało napięcie w łóżku. Chcieliśmy je jakoś zredukować a na sex nie jestem jeszcze gotowa. Więc leżąc w łóżku zaczął ocierać swoim penisem o moją pochwę i przez przypadek leciutko wszedł we mnie (nawet nie cała główka) a miał na penisie płyn preejakulacyjny.

Tak się strasznie stresuję. Później jakby było tego mało miał troszkę spermy na dłoni, niby ją wytarł ale nie wiem jak dokładnie a potem pieścił mnie palcem.
W nocy po tym wszystkim było mi niesamowicie gorąco, jak nigdy! DWA dni przed tą całą sytuacją skończyło mi się krwawienie i nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo, że dojdzie do zapłodnienia? Czy jest możliwość, że zajdę w ciążę?
Pozdrawiam Natalia.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

W opisanej sytuacji uwzględniając dzień cyklu nie można wykluczyć możliwości zapłodnienia, jeśli doszło do kontaktu spermy (lub preejakulatu) ze środowiskiem pochwy.

Proszę poczekać do spodziewanego czasu krwawienia miesięcznego, jeśli się nie pojawi proponuję wykonać test ciążowy.

Redakcja abcZdrowie.pl