Czy jest możliwość, że doszło do zapłodnienia?

Witam, ostatnio między mną a moim chłopakiem narastało napięcie w łóżku, chcieliśmy je jakoś zredukować, a na sex nie jestem jeszcze gotowa.

Więc leżąc w łóżku zaczął ocierać swoim penisem o moją pochwę i przez przypadek leciutko wszedł we mnie (nawet nie cała główka) a miał na penisie płyn preejakulacyjny. Tak się strasznie stresuję...

Później jakby było tego mało miał troszkę spermy na dłoni, niby ją wytarł ale nie wiem jak dokładnie a potem "spenetrował" mnie palcem...

W nocy po tej całej sytuacji strasznie byłam rozpalona. DWA dni przed tą całą sytuacją skończyło mi się krwawienie i nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia... :/

Dzisiaj z rana miałam straszne problemy ze wstaniem z łóżka tak bardzo mi się chciało spać a dzień prędzej wieczorem położyłam się spać ok 22... Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę?
Pozdrawiam Natalia.

Witam serdecznie!

Teoretycznie każdy kontakt spermy z drogami rodnymi może skutkować zajściem w ciążę. W Waszym przypadku ryzyko jednak wydaje się być minimalne. Oczywiście, dla pewności możesz wykonać test w dniu spodziewanej miesiączki, ale wydaje się, że możesz być całkowicie spokojna.
Na objawy ciąży jest zdecydowania za wcześnie. Być może jesteś przemęczona.
Sugerowałabym w spokoju poczekać na okres.

Pozdrawiam.