Ryzyko zapłodnienia preejakulatem

Witam! Czy jeżeli włożyłem dziewczynie penisa w pochwę na około 4-5cm jego główka była sucha a pochwa wilgotna, albo kiedy było na nim bardzo mało nasienia mogła zajść w ciążę? Nie doszło do żadnego wytrysku ani niczego takiego. I czy jeżeli potarłem jej pochwę penisem, na którym (nie wiem co to było), ale wydobywa się z penisa podczas masturbacji w małych ilościach lub przy bardzo dużym podnieceniu to czy mogła zajść w ciążę? Dodam, nie miała w tym czasie miesiączki, ale miała dostać na koniec tygodnia i jeszcze nie dostała. Pozdrawiam Dave

Witam serdecznie, teoretycznie w opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży, ale jest ono znikome. Do zapłodnienia może dojść e każdym przypadku wprowadzenia nasienia do dróg rodnych. Należy jednak pamiętać, że w płynie preejakulacyjnym mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia. Na podstawie podanych przez Pana informacji niemożliwe jest ustalenie fazy cyklu, w którym doszło do zbliżenia. Pozdrawiam