Czy jest możliwość zajścia w ciążę przez spermę brata?

Boję się że zajdę w ciążę w nieświadomy sposób(np korzystając z toalety,kąpiąc się,siadając w autobusie na miejscu,gdzie siedział mężczyzna,czy podczas bliższych kontaktów z chłopakiem przez tzw.seks przez spodnie.Podejrzewam że mój brat się masturbuje. Czy możliwe jest ze korzystając po nim z toalety jego sperma mogłaby dostać się do moich dróg rodnych?boję się że zajdę w ciążę przypadkiem, niewiadomo kiedy i z kim.Proszę poważnie potraktować mój problem, gdyż męczę się z nim od kilku miesięcy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanych sytuacjach nie jest możliwe zajście w ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się do specjalisty ginekologa, który szczegółowo omówi tematykę możliwości zajścia w ciążę.