Czy można zajść w ciążę w wyniku dotykania okolic intymnych?

Czy jest możliwość zajścia w ciąże,gdy chlopak poszedł do toalety i mógł jakoś nanieść plemniki na ręke?Lub gdy wcześniej np.godzinę temu masturbował się? Nie jestem jeszcze gotowa na seks ,a w noc sylwestrowa poniosło mojego chłopaka i zaczął wsadzać mi ręke pod majtki.On był ubran,nie było wytrysku,stosunku ani żadnych pieszczot.Boję się ponieważ od wczoraj kuje mnie w okolicach pępka i promieniuje na jajniki.Bardzo proszę o pomoc,jestem jeszcze młoda i bardzo się boje.Cykle mam nieregularne.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie doszło do kontaktu nasienia z drogami rodnymi nie ma mowy o ciąży. W opisanej sytuacji ciąża jest prawie niemożliwa.